O mnie

Jestem superwizorem aplikantem z listy Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat numer 723),

Specjalistą psychologii klinicznej (I st. 2000r, II st. 2007r),

Certyfikowanym liderem Grup Balinta (certyfikat numer 4/2018).

Odbywałam staże kliniczne m.in. w Klinice Neurologii, w Klinice Psychiatrii Młodzieży i w Klinice Nerwic przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Instytucie Kardiologii i Kardiochirurgii w Aninie.

Jestem psychoterapeutą rodzin i par w podejściu systemowym (terapia systemowa).

Ukończyłam 3-letnie szkolenie Terapii Rodzin i Par w podejściu systemowym przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, u pani prof. Ireny Namysłowskiej i mgr Anny Siewierskiej - certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w podejściu psychodynamicznym opartym o myślenie psychoanalityczne i systemowe.


Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Pracuję z pacjentami od 1995 r. Bezpośrednio po studiach podjęłam pracę w psychologii klinicznej: 12 lat w Szpitalu Psychiatrycznym w Oddziale Młodzieżowym w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie,
2 lata w Poradni Zdrowia Psychicznego z młodzieżą i dorosłymi, również przy WZLP.

Od 2002r. prowadzę praktykę prywatną. Od początku przyjmuję w niej dorosłych, od 2004 roku również rodziny i pary.


Zgodnie ze standardami psychoterapii poddaję swoją pracę psychoterapeutyczną regularnej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego.

 
Projekt i wykonanie:  JINX
xhtml   css