Oferta

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, a także rodzin i par.

Psychoterapia ma szansę być skuteczna, jeśli zrobimy na nią w życiu miejsce. Wciskana między pracę, siłownię i lekcje języka staje się dodatkowym zadaniem, które szybko zaczyna ciążyć i jest pierwszym w kolejce do usunięcia. Psychoterapia to czas na zatrzymanie się. Czas na pobycie ze sobą inaczej - wolniej, bardziej refleksyjnie, z ciekawością - mimo czasami towarzyszącego lęku. Czas na "porozmawianie inaczej". Czas na bycie wysłuchanym i zrozumianym. Czas na "rozwikłanie zaplątanego", na poznanie "tego, co w środku" i zobaczenie związku z "tym, co na zewnątrz". Psychoterapia to czas dla siebie.

Proponuję Państwu następujące formy pomocy:Psychoterapia indywidualna

Prowadzę psychoterapię w podejściu psychodynamicznym opartym o myślenie psychoanalityczne i kontekst systemowy.

Psychoterapia indywidualna jest to praca terapeutyczna z jedną osobą nad tym, co się dzieje w niej samej: w jej przeżyciach, uczuciach, myślach, zachowaniach, ale także w jej relacjach z innymi.

Psychoterapia indywidualna. Więcej...
 
Terapia systemowa rodzin, małżeństw i par

Terapia rodziny jest to taka forma oddziaływań psychologicznych, która obejmuje całą rodzinę zamieszkującą wspólnie, a nie poszczególnych jej członków, niezależnie od tego kto prezentuje objawy.

Terapia systemowa rodzin, małżeństw i par. Więcej...
 
Poradnictwo, konsultacje

Konsultacje są zwykle wstępem do podjęcia psychoterapii, ale bywa że są jednorazową poradą, wsparciem, pomocą w zrozumieniu jakiejś zaistniałej sytuacji.

Poradnictwo, konsultacje. Więcej...
 
Diagnostyka psychologiczna

Diagnostyka psychologiczna to specjalistyczna ocena całościowa lub ocena wybranych funkcji psychicznych, na którą składa się:

  • rozmowa z osoba badaną,
  • wywiad psychologiczny,
  • badanie testowe.

W uzasadnionych przypadkach diagnostyka poszerzona jest o rozmowę z rodziną bądź opiekunem pacjenta.

Diagnostyka psychologiczna. Więcej...
 


Projekt i wykonanie:  JINX
xhtml   css