Superwizja

Zapraszam osoby prowadzące psychoterapię i/lub szkolące się w psychoterapii na SUPERWIZJĘ w Olsztynie. Jestem w trakcie aplikacji superwizorskiej, na liście Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wystawiam wszystkie konieczne zaświadczenia.

Prowadzę superwizję par i pacjentów indywidualnych w podejściu psychodynamicznym, z uwzględnieniem myślenia systemowego i analitycznego oraz superwizję terapii rodzin w podejściu systemowym.

Zapraszam chętnych do superwizji indywidualnej albo do tworzącej się małej grupy superwizyjnej (max 4-5 osób).

Superwizja ma pomóc osiągnąć wysoką jakość pracy terapeutycznej, pomóc w przyjrzeniu się swojej własnej pracy z pacjentem, doświadczeniu tego spotkania, ewentualnie przeszkodom w tym kontakcie, które mogą leżeć zarówno po stronie terapeuty jak i pacjenta. Pomaga osiągnąć szerszy ogląd i głębsze rozumienie tego, co dzieje się w relacji terapeutycznej.

Sama pracuję jako psychoterapeuta ponad 20 lat. Jestem po wielu godzinach superwizji własnej pracy terapeutycznej, zarówno w podejściu analitycznym, psychodynamicznym jak i systemowym.

Obecnie jestem w trakcie szkoleń superwizyjnych.

Zapraszam do kontaktu drogą mailową:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub telefonicznie: 501 138 357, w godz.18-20.

 
Projekt i wykonanie:  JINX
xhtml   css